Dit weekend is het weer zover: spoorwegbeheerder Infrabel gaat aan de slag op de spoorlijn tussen Leuven en Borgworm. Helaas betekent dit dat er zaterdag en zondag geen treinen zullen rijden tussen Leuven, Landen en Borgworm. Maar geen paniek, de NMBS zet vervangbussen in om de reizigers toch op hun bestemming te krijgen.

De werkzaamheden zijn dit keer extra intensief, want er wordt dag en nacht gewerkt. Vanaf het Drogenhof in Boutersem tot voorbij het station Vertrijk wordt de vernieuwing van de spoorstaven voortgezet. Dit gebeurt met behulp van machines en spoorkranen, waardoor de werf als het ware meebeweegt van Leuven richting Tienen.

De vervangbussen zullen stoppen bij de stations van Leuven, Vertrijk, Tienen, Ezemaal, Neerwinden, Landen en Borgworm. Daarnaast worden ook de treindiensten aangepast. Zo zullen de IC-treinen tussen Blankenberge, Brussel en Genk worden omgeleid en niet stoppen in Tienen, Landen, Sint-Truiden en Alken. Ook de IC-treinen tussen Oostende, Brussel en Eupen zullen een andere route volgen en niet stoppen in Tienen, Landen en Borgworm.

Kortom, het wordt een weekend vol aanpassingen en vervangend vervoer. Maar wees gerust, deze werken zijn noodzakelijk om de veiligheid, kwaliteit en continuïteit van het treinverkeer te garanderen. Dus raadpleeg de online reisplanner van de NMBS en laat je niet verrassen!

En alsof dat nog niet genoeg is, rijden er ook geen treinen tussen Brussel en Nijvel dit weekend. Gelukkig worden er ook hier vervangbussen ingezet, die stoppen bij verschillende stations in de omgeving.

Dus plan je reis goed en houd rekening met de aanpassingen. Voor je het weet, zit je weer comfortabel in de trein en ben je op weg naar je bestemming.


Source: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20241207_92252761

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

wil jij op de hoogete blijven?
(Nieuwsbrief)
Rumble is de main page
https://rumble.com/hnmda/live
Follow/subscribe daar, om op de
hoogte te blijven van nieuwe uitzendingen
Twitch
https://www.twitch.tv/hnmda
Als je mee wil doen in de chat.
FB
https://www.facebook.com/JWHNMDA/
De nieuwsbrief is weer gehacked.
Geen gegevens buit mijn gegevens weg!