In München hebben afgelopen weekend zo’n 250.000 mensen gedemonstreerd tegen samenwerking met de partij AfD, aldus een bericht van de NOS. De demonstratie, die plaatsvond onder het motto ‘de democratie heeft jou nodig’, begon op zaterdag om 14.00 uur. Het protest was een reactie op een motie van de christendemocratische CDU/CSU voor strengere asielplannen, die dankzij steun van AfD een meerderheid haalde in de Bondsdag. De motie zorgde voor een schok in Duitsland.

Wat de NOS niet vermeldde, is dat het protest mede georganiseerd en gefinancierd werd met belastinggeld vanuit Duitse ministeries. Dit werd onthuld door het Duitse medium Bild. Onderzoeksjournalist Marc van der Vegt reageerde verontwaardigd op deze onthulling en noemde het een wereld waarin belastinggeld wordt gebruikt om oppositiepartijen de kop in te drukken. Volgens hem wordt de meelopende massa gemobiliseerd om de nadenkende minderheid de mond te snoeren. Anderen, zoals moleculair bioloog Peter Borger, zien dit als een teken van socialistisch fascisme en stellen dat Duitsland op weg is naar een dergelijk systeem.

De demonstratie tegen AfD in München bleek dus niet zo spontaan te zijn als het leek, maar eerder georganiseerd en gefinancierd met belastinggeld. Het roept vragen op over de rol van de overheid en de democratie in Duitsland.


Source: https://www.ninefornews.nl/hoe-oppositiepartijen-met-belastinggeld-de-kop-ingedrukt-worden-door-regerende-marxisten/

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

wil jij op de hoogete blijven?
(Nieuwsbrief)
Rumble is de main page
https://rumble.com/hnmda/live
Follow/subscribe daar, om op de
hoogte te blijven van nieuwe uitzendingen
Twitch
https://www.twitch.tv/hnmda
Als je mee wil doen in de chat.
FB
https://www.facebook.com/JWHNMDA/
De nieuwsbrief is weer gehacked.
Geen gegevens buit mijn gegevens weg!