In zeer vermakelijk nieuws is een belangrijke Democratische donor, Joseph Neal Sanberg, gearresteerd en aangeklaagd wegens draadfraude als mede-samenzweerder in een massaal bedrog dat investeerders bijna 150 miljoen dollar heeft gekost voor een ‘woke’ investeringsplan dat in werkelijkheid fraude was om zijn eigen zakken te vullen. Ook gearresteerd werd zijn zakenpartner, Ibrahim Ameen AlHusseini, 51, die schuldig pleitte als “Sanbergs mede-samenzweerder” en bekend stond als een virulente criticus van Elon Musk.

Volgens mediaberichten gebaseerd op gegevens van de politieke donatiewaakhond Open Secrets, heeft Sanberg duizenden dollars gedoneerd aan een groot aantal Democratische kandidaten. “Sanberg heeft geld gegeven aan kandidaten zoals voormalig president Barack Obama, voormalig vicepresident Kamala Harris, senator Kirsten Gillibrand (D-NY), senator Jeff Merkley (D-Ore.), voormalig senator Sherrod Brown (D-Ohio) en anderen,” meldde de New York Post.

In een persbericht richtte het ministerie van Justitie zich op Sanberg door te zeggen: “Joseph Neal Sanberg, 45, uit Orange, medeoprichter en grootste aandeelhouder van het financiële en duurzaamheidsdienstenbedrijf Aspiration Partners, Inc., werd vandaag gearresteerd op een federale strafklacht waarin hij wordt beschuldigd van samenzwering om twee investeringsfondsen voor minstens 145 miljoen dollar te bedriegen.”

In de verklaring werd ook opgemerkt dat Elon Musk-aanvaller Ibrahim AlHusseini schuldig pleitte en zei: “Sanbergs mede-samenzweerder, Ibrahim Ameen AlHusseini, 51, uit Venice, heeft vandaag schuld bekend aan draadfraude wegens het vervalsen van documenten en informatie om Sanberg te helpen. Volgens zijn op 7 februari 2025 ondertekende en vandaag geopenbaarde pleidooiovereenkomst heeft AlHusseini persoonlijk ongeveer 12,3 miljoen dollar aan betalingen ontvangen uit het plan. AlHusseini zal op 29 september 2025 worden veroordeeld.”

In de verklaring beschreef het ministerie van Justitie het plan en merkte op: “Volgens de klacht tegen Sanberg en de pleidooiovereenkomst van AlHusseini heeft Sanberg 145 miljoen dollar aan leningen verkregen die waren gedekt door AlHusseini, waarvan Sanberg wist dat hij niet voldoende financiële activa had om die leningen te dekken als Sanberg in gebreke zou blijven. Sanberg heeft dit feit voor investeerders verborgen gehouden en is vervolgens in gebreke gebleven met de leningen, wat heeft geleid tot minstens 145 miljoen dollar aan verliezen.”

Het ministerie van Justitie gaf meer details over wat er is gebeurd en merkte op dat Sanberg en AlHusseini miljoenen dollars hebben doorgesluisd naar AlHusseini door te liegen over zijn activa bij het verkrijgen van activa om activa te kopen die verband houden met een financieel fonds, gericht op ‘woke’ politiek, waarbij AlHusseini alleen al aan één transactie miljoenen heeft verdiend.

De situatie escaleerde toen het duo een soortgelijk plan probeerde met een tweede investeringsfonds, waarop Sanberg in gebreke bleef en AlHusseini verplichtte de lening te dekken waarop hij in gebreke was gebleven, wat leidde tot enorme verliezen voor investeerders als gevolg van hun frauduleuze activiteiten en leugens over de activa van AlHusseini.

In een persbericht commentaar op de zaak, zei waarnemend Amerikaans officier van justitie Joseph McNally: “Onze aanklagers en wetshandhavingspartners

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

wil jij op de hoogete blijven?
(Nieuwsbrief)
Rumble is de main page
https://rumble.com/hnmda/live
Follow/subscribe daar, om op de
hoogte te blijven van nieuwe uitzendingen
Twitch
https://www.twitch.tv/hnmda
Als je mee wil doen in de chat.
FB
https://www.facebook.com/JWHNMDA/
De nieuwsbrief is weer gehacked.
Geen gegevens buit mijn gegevens weg!