n een bizarre wending van het politieke narratief heeft de beruchte EU-figuur Guy Verhofstadt vandaag op X (voorheen Twitter) een oproep gedaan die alleen maar kan worden beschreven als het product van een knettergekke, geschifte en doorgedraaide geest. Verhofstadt, wiens naam synoniem is geworden met EU-propaganda, stelt nu voor dat Canada lid zou moeten worden van de Europese Unie. Dit idee is zo absurd dat het bijna grappig zou zijn, ware het niet zo tragisch.

De Waanzin van het Voorstel

Laat ons dit stap voor stap ontleden om de absurditeit te begrijpen. Ten eerste, geografisch gezien ligt Canada in Noord-Amerika, ver verwijderd van Europa. Het idee om een land van een ander continent toe te voegen aan een unie die bedoeld is om Europese landen samen te brengen, toont een gebrek aan logica dat alleen kan worden vergeleken met het verlangen om de maan aan te sluiten op het Europese elektriciteitsnet.

Historische Onzin

Verhofstadt haalt in zijn post de Canadese offers tijdens de Tweede Wereldoorlog aan als reden voor deze toetreding. Terwijl wij natuurlijk de Canadese bijdrage aan de bevrijding van Europa respecteren, is dit gebruik van geschiedenis om een politiek punt te scoren zowel manipulatief als irrelevant. De EU heeft zichzelf al bewezen als een bureaucratisch monster dat meer geïnteresseerd is in het controleren van bananen krommingen dan in het respecteren van historische banden.

En trouwens, we herhalen het nog maar een keer, Canada ligt letterlijk in Noord-Amerika.

Economische Waanzin

Verhofstadt’s voorstel zou economisch een nachtmerrie zijn. De EU is al een financiële last voor haar leden met haar opgeblazen budget, corruptie en inefficiëntie. Het toevoegen van een land als Canada zou deze problemen alleen maar verergeren, en zou de economische last op de schouders van de Europese burgers nog zwaarder maken. De EU heeft immers bewezen dat het niet eens in staat is om haar huidige leden economisch te ondersteunen, laat staan een enorm groot land op een heel ander continent.

Politieke zelfmoord

Politiek gezien zou de toetreding van Canada de EU nog verder verzwakken. De EU is al een broeinest van interne conflicten, met landen die vaak lijnrecht tegenover elkaar staan in zaken als landbouwsubsidies, immigratie en buitenlands beleid. Het toevoegen van een land met zo’n verschillende politieke cultuur en prioriteiten zou het toch al fragiele evenwicht binnen de EU volledig ontwrichten. Verhofstadts voorstel lijkt meer op een poging om de EU te destabiliseren dan om iets constructiefs te bereiken.

Geschift

In een tijd waarin de EU al worstelt met haar eigen bestaansrecht en relevantie, komt Verhofstadt met een voorstel dat niet alleen buiten proportie is, maar ook gevaarlijk. Het is duidelijk dat Verhofstadt meer geïnteresseerd is in het genereren van controverse dan in het welzijn van de EU of haar leden. Zijn roep om Canada toe te voegen aan de EU is niet alleen een teken van zijn waanzin, maar ook een belediging voor de intelligentie van elke weldenkende persoon. Laten we hopen dat dit idee snel in de vergetelheid raakt, waar het thuishoort.

(Artikel gaat verder onder deze BELANGRIJKE oproep) Blijf altijd op de hoogte en help ons onafhankelijk te blijven! Word nu lid van onze gratis DDS Nieuwsbrief en ontvang dagelijks de beste artikelen rechtstreeks in uw inbox. Zo garandeert u dat wij u altijd kunnen bereiken – óók als Big Tech of het partijkartel ons probeert te censureren. Meld u vandaag nog aan en blijf bereikbaar!

Nogmaals, NOORD-AMERIKA

Om nogmaals de volstrekte absurditeit van Verhofstadt’s voorstel te benadrukken, moeten we de geografische realiteit onder ogen zien. Canada ligt in Noord-Amerika, een feit dat zelfs de meest basale geografieles zou bevestigen. Het idee dat een land van een compleet ander continent, met totaal verschillende culturele, economische en politieke dynamieken, zou moeten toetreden tot de Europese Unie, is niet alleen praktisch onuitvoerbaar maar ook intellectueel belachelijk.

Dit is vergelijkbaar met het voorstellen dat Australië lid zou worden van de Afrikaanse Unie of dat Japan zich zou aansluiten bij de Verenigde Naties van Zuid-Amerika. Verhofstadt’s voorstel toont een gebrek aan begrip van zowel geografische als politieke realiteiten, en het is een duidelijk bewijs van hoe ver hij verwijderd is van gezond verstand als het gaat om de grenzen van de EU.

PS

Vind jij Verhofstadt ook een idioot? Word dan gratis en voor niets lid van de DDS Nieuwsbrief. Gewoon om die engnek dwars te zitten.


Source: https://www.dagelijksestandaard.nl/buitenland/eus-verhofstadt-stelt-voor-canada-toe-te-voegen-noord-amerika-ontmoet-europa-in-absurde-draai

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

wil jij op de hoogete blijven?
(Nieuwsbrief)
Rumble is de main page
https://rumble.com/hnmda/live
Follow/subscribe daar, om op de
hoogte te blijven van nieuwe uitzendingen
Twitch
https://www.twitch.tv/hnmda
Als je mee wil doen in de chat.
FB
https://www.facebook.com/JWHNMDA/
De nieuwsbrief is weer gehacked.
Geen gegevens buit mijn gegevens weg!