Woordvoerder van het Witte Huis, Karoline Leavitt, heeft onlangs gereageerd op de denigrerende opmerkingen van voormalig CNN-presentator Jim Acosta over haar, waarbij ze benadrukte dat ze momenteel werkzaam is. Leavitt’s sneer naar Acosta kwam nadat hij vorige maand aankondigde dat hij CNN zou verlaten na bijna twee decennia bij het netwerk te hebben gewerkt.

Als achtergrondinformatie beweerde Acosta onlangs dat Leavitt op weg was om een van Trump’s “all-star” leugenaars te worden. De perssecretaris sprak de kritische opmerkingen aan tijdens haar recente CPAC, en zei: “Aangezien je Jim Acosta ter sprake bracht: hij heeft online een aantal niet zo aardige dingen over mij gezegd, en ik heb weerstand geboden om te reageren. Maar aangezien je hem ter sprake bracht, wil ik zeggen: Jim, ik heb tenminste een baan, Jim. Oké? Gewoon zeggen.”

Acosta had gezegd: “Ze [Leavitt] zou zomaar in Trump’s all-star team van leugenaars kunnen komen.” Hij voegde eraan toe: “Ze zou nu misschien op de bank zitten, maar als ze hard blijft werken, haar huiswerk doet, zou ze het misschien wel tot het team kunnen schoppen.” De presentator vervolgde: “Het is een beetje zoals… wanneer je kind je een groot verhaal vertelt, en je gewoon naar hen kijkt van: ‘Oké Johnny, sure, ja, ik geloof je… en je loopt gewoon weg en denkt: ‘Wat in hemelsnaam. Dat kind vertelt me niet de waarheid.'”

Sinds president Donald Trump weer aan de macht is, hebben conservatieven Leavitt’s optreden als perssecretaris toegejuicht, terwijl links haar heeft bekritiseerd, zoals blijkt uit Acosta’s opmerkingen. The American Tribune meldde onlangs een incident waarbij ze een verslaggever de mond snoerde terwijl ze de inspanningen van het Department of Government Efficiency verdedigde om de federale overheid te verkleinen.

In reactie op een verslaggever die suggereerde dat Amerikanen ontevreden waren over de inspanningen van DOGE, bood Leavitt de hoge goedkeuringscijfers aan die Trump heeft behaald. “Ik vind het geweldig hoe de media een paar critici oppikt terwijl de overweldigende reactie van het Amerikaanse volk steun is voor wat deze regering doet. Als je naar de peilingen kijkt, gelooft 70% van de Amerikanen, volgens CBS, dat president Trump zijn beloften nakomt,” zei ze.

“Er mag geen geheim zijn van het feit dat deze regering zich inzet om verspilling, fraude en misbruik te verminderen,” voegde ze eraan toe. “De president heeft campagne gevoerd met die belofte. Amerikanen hebben hem gekozen op basis van die belofte, en hij komt er daadwerkelijk aan tegemoet. En dit is iets waarvan de Democraten beloofden dat ze het decennia lang zouden doen. President Trump is gewoon de eerste president die het voor elkaar krijgt.”

Leavitt noemde ook belangrijke frauduleuze bevindingen die aan het licht zijn gekomen. “En we weten ook dat er uitgebreide fraude is geweest, met name als je kijkt naar de sociale zekerheid. In feite was er volgens een rapport van de IG van de Sociale Zekerheid Administratie in één enkel fiscaal jaar $71 milj

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

wil jij op de hoogete blijven?
(Nieuwsbrief)
Rumble is de main page
https://rumble.com/hnmda/live
Follow/subscribe daar, om op de
hoogte te blijven van nieuwe uitzendingen
Twitch
https://www.twitch.tv/hnmda
Als je mee wil doen in de chat.
FB
https://www.facebook.com/JWHNMDA/
De nieuwsbrief is weer gehacked.
Geen gegevens buit mijn gegevens weg!