**Heropening van Het Andere Nieuws**
In september hebben we voor het laatst iets gepost op Het Andere Nieuws. Daarna bleef het stil. Dit was echter niet omdat er niets te melden was of omdat de wereld eindelijk in vrede en harmonie leefde. Ook zijn niet alle leugens doorgeprikt. Helaas is dat niet het geval.
De stilte was voornamelijk te wijten aan gezondheidsproblemen en de gevolgen daarvan. Stress speelde ook een rol, vooral door de moeilijkheden met verzekeringsmaatschappijen en semi-overheidsinstellingen die werken met een tempo dat doet denken aan bevroren stroop. Het is frustrerend om te ervaren hoe mensen soms worden behandeld, alsof ze onmondige kinderen zijn.
De schofterigheid van sommige overheidsinstellingen is werkelijk verbazingwekkend. Een tip voor bedrijven die communicatieve vaardigheden trainen: begin een reclamecampagne gericht op overheidsinstellingen en gemeenten! Hier ligt een enorme kans voor ondernemers. Ook is er dringend behoefte aan trainingen in basisfatsoen, aangezien velen niet meer weten wat dat inhoudt. Ik laat het verder bij deze opmerking, want het beschrijven van specifieke voorbeelden zou me mogelijk een vierde hartaanval kunnen bezorgen.
Maar goed, we gaan weer van start. We hebben besloten om het rustig aan te doen en niet meteen “vol gas” te gaan. We doen geen beloftes over dagelijkse posts. Hoewel de mainstream media momenteel ook in de problemen zit, zien we dat hetzelfde gebeurt in de vrije media. Dit hadden we al voorspeld, en het “slachten” in de vrije media is nog niet voorbij; het begint net. Spannende tijden dus!
Daarnaast zijn we druk bezig geweest met onze socialmediakanalen, maar daarover meer in een volgende post.
Met vriendelijke groet,
MB.
P.S. We zijn allemaal één!
—
**Info, tips of meedoen?**
**Het Andere Nieuws: hetanderenieuws@vriendenplek.email**
—
**Docu’s met Nederlandse ondertiteling?**
Op Het Andere Nieuws staan inmiddels meer dan 600 documentaires! (Klik op de afbeelding)
—
**Nieuw! Jouw video op HAN? Dump hem hier -> [https://t.me/dumpthevid](https://t.me/dumpthevid)**
—
**⇓ Volg ons ⇓**
– [Facebook](https://www.facebook.com/HetAndereNieuws1)
– [Facebook Backup](https://www.facebook.com/wijzijnhetSpuugzat)
– [X](https://twitter.com/VriendenPlek)
– [Gettr](https://gettr.com/user/hetanderenieuws)
– [MeWe](https://mewe.com/hetanderenieuws.41/posts)
– [Signal – kanaal 1](https://signal.group/#CjQKIM1nl2X7j2IR14jVOIoymzMQ7MhrTepl1tHa6sY9iGAeEhAtOxM8SH-WeeuU430-wvSe)
– [Signal – kanaal 2](https://signal.group/#CjQKIN8Hi3DUBfV7RSX3WQLvthuGQRrt5PQuZp3jtVUo_LFJEhCohjtqAahO2qYhJlLHWtIT)
– [Telegram](https://t.me/+8W_XSyRrxhw2MTI0)
—
Wil je als organisatie, website of vrije journalist ook deel uitmaken van het tegengeluid? Sluit je aan bij de Vereniging voor Vrije Journalisten. Meer dan 90 vrije media gingen je al voor. Meld je aan! [https://vvj.nu/](https://vvj.nu/)
[](https://vvj.nu/)—
*(Bezocht 14 keer, 14 bezoeken vandaag)*
Source: https://www.hetanderenieuws.nl/we-zijn-terug/
.