In een recent interview met financieel expert Ab Flipse werd duidelijk dat de pensioenpot van Nederland enorm is gegroeid. Met 10 miljoen pensioengerechtigden, waarvan 3 miljoen gepensioneerden en 7 miljoen werkenden, is er een pensioenvermogen opgebouwd van maar liefst 1500 miljard euro. Dit vermogen groeit jaarlijks met ongeveer 75 miljard euro aan rendement. Ondanks deze indrukwekkende cijfers blijft de vraag waar deze enorme hoeveelheid geld naartoe gaat en wie er daadwerkelijk van profiteert.

Deze zorgwekkende situatie is eerder aan het licht gekomen. Volgens Flipse is namelijk zo’n 40 procent van het geld dat in de pensioenpotten zou moeten zitten verdwenen. Dit betekent dat er tussen de 1000 en 1500 miljard euro is verdwenen uit de pensioenpot. Dit is een schokkend en alarmerend gegeven.

Deze kwestie heeft geleid tot veel vragen, maar er lijkt geen duidelijk antwoord te zijn. Het is opvallend dat niemand ingrijpt of deze kwestie ter discussie stelt. Het vermoeden bestaat dat het antwoord op deze vraag te schokkend is. Flipse waarschuwt dan ook voor mogelijke gevolgen als het huidige pensioenstelsel wordt hervormd zonder deze problemen op te lossen.

Deze onthullingen werpen een schaduw over het pensioensysteem van Nederland. Het is van groot belang dat er verantwoording wordt afgelegd en dat er een grondig onderzoek wordt ingesteld naar waar deze honderden miljarden zijn gebleven. Het is immers het geld van hardwerkende mensen dat in deze pot wordt gestopt, met als doel een zeker pensioen in de toekomst. Het is tijd voor transparantie en eerlijkheid in dit belangrijke maatschappelijke vraagstuk.


Source: https://www.ninefornews.nl/waar-zijn-die-honderden-miljarden-uit-onze-pensioenpot-gebleven-het-antwoord-is-te-schokkend/

.


Een gedachte over “Waar zijn die honderden miljarden uit onze pensioenpot gebleven? ‘Het antwoord is te schokkend’.”
  1. Oorlogshitsers en genocideplegers met biowapens letterlijk opsluiten en berechten na tribunalen lost ook de pensioenproblematiek voor een groot deel op.
    Dit als waardevrije constatering en oplossing. Met een onverkozen deepstatelijke misdadiger als de ministerprseident volgens vigerend recht vastzetten is een uitstekend begin, maar vereist moed en omschakeling bij burgers en OM. De zaken in Brussel tegen de land- en volksverrader Mark Rutte door Karim Aachboun is een lichtpuntje!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

wil jij op de hoogete blijven?
(Nieuwsbrief)
Rumble is de main page
https://rumble.com/hnmda/live
Follow/subscribe daar, om op de
hoogte te blijven van nieuwe uitzendingen
Twitch
https://www.twitch.tv/hnmda
Als je mee wil doen in de chat.
FB
https://www.facebook.com/JWHNMDA/
De nieuwsbrief is weer gehacked.
Geen gegevens buit mijn gegevens weg!