Maandag was een zware dag voor BBB. Voorvrouw Caroline van der Plas deelde dat Kamerlid Lilian Helder haar vertrek aankondigde en dat zes Statenleden in Overijssel zelfstandig verder gaan.

Daarnaast gebeurde er iets opmerkelijks waar minder aandacht aan is besteed. Kees Hanse, voormalig fractievoorzitter van BBB in Zeeland, plaatste een selfie op Facebook met waarnemend commissaris van de Koning in die provincie, Hugo de Jonge.

Op zaterdag kwam De Jonge bij Hanse langs voor een gezellige ontmoeting bij een kopje koffie. Maar nadat Hanse de selfie had geplaatst, ontving hij een stortvloed aan negatieve reacties. Er werden beledigingen geuit en zelfs doodsbedreigingen gedaan.

Geschrokken besloot Hanse het bericht te verwijderen nadat een fractiegenoot had aangegeven dat dit moest stoppen. Ondanks dit alles blijft Hanse opkomen voor de oud-coronaminister en steunt hij zelfs het idee dat De Jonge commissaris van de Koning wordt.

Gevraagd naar een reactie, gaf De Jonge aan geen behoefte te hebben om te reageren op de haatdragende reacties van een kleine groep mensen.

Het afgelopen jaar heeft Hanse zijn functie als fractievoorzitter neergelegd vanwege onduidelijke spierklachten, maar hij blijft actief als Statenlid. BBB is de grootste fractie in de Zeeuwse Provinciale Staten.

Bron: NineForNews.nl


Source: https://www.ninefornews.nl/bbb-statenlid-plaatst-selfie-met-hugo-de-jonge-en-krijgt-stortvloed-aan-negatieve-reacties-over-zich-heen/

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

wil jij op de hoogete blijven?
(Nieuwsbrief)
Rumble is de main page
https://rumble.com/hnmda/live
Follow/subscribe daar, om op de
hoogte te blijven van nieuwe uitzendingen
Twitch
https://www.twitch.tv/hnmda
Als je mee wil doen in de chat.
FB
https://www.facebook.com/JWHNMDA/
De nieuwsbrief is weer gehacked.
Geen gegevens buit mijn gegevens weg!